[]

Avukatlara sorum

13 eylül cuma tebligat ulaşmış ve üzerinde HMK.'un 122 ve 129/2 md. Del. 121. md. gereğince iki hafta içinde cevap dilekçenizi verin diyor.
Bu vatandaş/avukatı gün saat olarak ne zaman uyapa cevabı yükleyebilir. Sistemde hemen görünüyor mu?

Bence 27 eylül sondu ama işin erbapları sevabına cevaplarsa çok makbule geçer.

 
Hesap doğru 27 son gün.

Benim önerim e imzanız varsa hiç geciktirmeden bugün gönderin. Veya avukatınız bugün göndersin. Süreler bazen takip edilmiyor, gözden kaçabilir.

E imza yoksa dahi pazartesi sabahtan sanki süresinde imiş gibi verin.

Önemli bir nokta da şu. Tebligatı şahsen mi aldınız?
  • ayakkabisi olmayan adam  (29.09.19 04:19:52) 
Süreler takip edilmiyor, gözden kaçabilir +1.

Dilekçeyi pazartesi sabah ön bürodan vermenizi öneririm.
  • ne cay icerim ne turk kahvesi  (29.09.19 09:47:49 ~ 09:51:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.