[]

kiralık evler ve bölgeler

merhaba,

2500 lira kiraya kadar 2+1 ve 3+1 maksimum 12 yaşında bi binada daire bakıyoruz. kızıltoprak tarafındaydık ama son deprem tedirgin etti, binanın da yaşı var diye ev bakıyoruz.

bu bölgelerde ya da kozyatağı - göztepe vs... bulmak hem zor hem yeni bina da pek yok.

maltepe tarafları olacak gibi mecbur. minibüs yoluna paralel vs... nasıl bilirsiniz oraları? ya da ne bileyim libadiye cumhuriyet mahallesi'ni, ya da başka alternatiflerinizi?

nerelere bakabiliriz?

 
Kızıltoprak ile Cumhuriyet Mahallesi arasında çağ farkı var. Korkutmak gibi olmasın, 4 yaşındaki bina bile sakat. Kadıköy civarından ayrılmanı önermem.


  • rastinon  (28.09.19 23:47:24) 
Tam da aradığım cevapların olduğu bir soru olmuş Arkadaşlar aynısının avrupa yakası versiyonu için olan cevaplarınız varsa yazarsanız çok sevinirim. şu anda bakırköyde eski bir binadayız arayış içine girdik malesef


  • biseysorucam  (28.09.19 23:52:41) 
@rastinon: teşekkür ederim. cumhuriyet'i eledim.

2.500 üstüne çıkmam çok zor... maalesef internette yok, gezmek lazım. o da çook şans..

idealtepe, küçükyalı, altıntepe, maltepe. buraları nasıl bilirsin? minibüs yolu ara sokakları, metroya yakın yerleri vs...
  • hooiken  (29.09.19 00:56:46) 
Hooiken, soruna kaynak yapiyoruz avrupa yakali olanlar olarak ama
Biseysorucam +1

  • Flipsflops  (29.09.19 10:55:41) 
Altıntepe'de binalar eski, İdealtepe ise yepyeni. Küçükyalı'da kısmen eski ve minibüs yoluna yakın kısımlar güzeldir. Maltepe minibüs yolu altı, hatta sahil yoluna yakın kısımları tercih ederdim. Ben binadan ziyade komşulara önem veririm. İşid'li bir komşum olsun istemem. Bina da mümkün mertebe yeni olsa iyi olur. Minimum 2.kat olacak şekilde, İdealtepe'de 50.yıl korusuna yakın bir yerden ev tutardım.
örnek:
www.sahibinden.com
  • rastinon  (29.09.19 15:57:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.