[]

Çürük raporu

Alma imkanınız var ama iş bulmada sorun çıkarma ihtimali %50den fazlaysa alır mıydınız ?
 
almam


  • nahtoderfahrung  (28.09.19 22:56:49) 
ne için çürük raporu? askerlik ise asla almam


  • basond  (28.09.19 22:58:26) 
%10dan fazlaysa almam %50 ne


  • glamdr1ng  (28.09.19 23:12:08) 
Askerlikten 2011' de muaf olmuş biri olarak 10 % olsa da 50 % olsa da almama şansınız varsa almayın diyorum. Romatizmal, ağır olmayan bir rahatsızlıktan muafım. Gittiğim tüm iş görüşmelerinde mutlaka soruluyor. 1 yıldır işsizim. Belki de bu yüzden bulamadığımı düşünüyorum. Başlarda askere gitmemek kulağa hoş gelse de uzun vadede sizin zararınıza oluyor. Belki engelli raporu alırım diye de düşünmeyin. Onu alması da çok zor. Beni şu an askere çağırsalar koşa koşa giderim, o derece.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (29.09.19 01:05:07) 
Ben alıyordum neyse ki bedelli çıktı da almadım. Ama özel sektörde büyük holdinglerde çalışan 3 arkadaşım var çürük raporlu. Hiç sorun olmadı onlar için.


  • goodman  (29.09.19 01:20:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.