[]

Deprem sonrası hasar tespiti

Merhaba arkadaşlar,

Deprem sonrası bulunduğunuz ilçenin belediyesini arayarak hasar tespiti ve bina kontrolü yaptırabilirsiniz. Ekipler bugün de çalışıyorlar. İçinizde şüphe varsa bir nebze de olsun bir uzman görüşü almak, hatta gerekirse evi güçlendirmek için yardımcı oluyorlar okuduğum kadarıyla veya ev oturulamayacak durumdaysa mühürleniyor.

Tabi ki sokakta kalmak önemli bir problem ancak bu durumda en ufak bir sarsıntıda bile çökebilecek çürük bir evde oturmak çok çok büyük bir kumar olacaktır.

Duyuruyu bir süre üstte tutabilirseniz insanlara yararı olabilir.

Stabil günler diliyorum.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.