Psikoaktif Madde Testi?

Arkadaslar merhaba, duyurunun degerli saglikcilarina bir sorum olacakti.

Bir kac gun sonra yeni isim icin “Psikoaktif Madde Testi” ne girecegim. Nedir bu?

Duzenli olarak kahve (her gun 1-2 bardak) ve nargile (4-5 gunde 1 kez) kullanimim var.

onun disinda sigara, alkol kullanimim yok. ot, hap, uyusturucu gibi seyleri de hayatimda agzima surmemis biriyim. bir sikinti yasar miyim kahve ve nargileden dolayi?

tesekkur ederim

dar gömlek, kısa paça ve sert bakış da varsa nargile testinden kalırsın.

  • hasmetizm 2046  (27.09.19 20:39:36)
bu piyasada verilen nargilelerin içine alışkanlık yapsın diye, keyif verici maddeler katılıyormuş, onlar nedir bilmiyorum ama uyuşturucu bazlı bişeyler olmasın sakın?

  • hem şişko hem deli  (27.09.19 22:43:30)
depresanlar (alkol, eroin)
stimülanlar (kafein, nikotin, kokain, ekstazi, amfetaminler)
halüsinojenler (lsd, marihuana)

Kahve ve nargile diğerlerinin yanından çok masum kaldığı için sorun olmaz büyük ihtimal. (bkz: https://eksisozluk.com/entry/29215964)
  • d0RuK  (27.09.19 23:06:33)
@hasmetizm @hem şişko @doruk

hocam bugunden itibaren yaklaşık 13 gün var teste. ağzıma nargile ve kahve sürmezsem kanımdan veya idrarımdan temizlenir mi?
  • wagner love  (28.09.19 00:28:44)