[]

depremde kullanılabilecek uygulama

istanbul'da yaşayan ve gsm operatörlerinin kekoluğundan muzdarip arkadaşlara bir uygulama önerim var.

hazır istanbul beşik modunu açmışken, tanıdığınız tanımadığınız herkese kurdurun şu uygulamayı. gsm operatörüyle ve internetle işi olmayan, sadece bluetooth üzerinden çalışan bir mesajlaşma uygulaması bu. android sürümü de var bildiğim kadarıyla.

not: ekşi duyuru'da gördüm uygulamayı ben de. hiç alakam yok uygulamayla vs. ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar iyi ama, o nedenle her yerde paylaşıyorum.

#depremistanbul

Bridgefy, Bridgefy, Inc.
apps.apple.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.