[]

Ahlat ağacı

Hiç spoiler falan demeyin 2 senedir izlemediysen sonsuza dek izlemeyeceksin.
Yazar bozuntusu delikanlinin köy cesmesinde kızla konuşması hayal değil mi? Nuri böyle oyunları sever. Zaten sürekli hayal görüyor. Babasının intihar ettiğini, ganyan bayiinde insanlar falan görüyor.
Bu sahne de hayal değil mi?
Sanki hep içinde kalan cümleleri kıza söyletiyor gibi.
Ne dersiniz?

 
kızla muhabbeti hayal değil. kamera arkasını izledim, gayet de gerçekmiş gibi direktifler veriyordu nbc. hiç aslında bu hayal şöyle oyna falan demiyor. nbc'nin yalancısıyım valla ben de :D


  • brkylmz  (27.09.19 10:41:20) 
Babasının intihar ettiği, babasının elemanı astığını ve ganyan bayiinde insanlar falan gördükten sonra normal sahneye dönüyor ama çeşmede kızla konuştuktan sonra hayat normale dönmüyor, gerçek olduğunu hissediyorsun.


  • redeath  (27.09.19 10:52:51) 
Filmi izledikten sonra günlerce ben de bu soruyu sorup durdum. Sahneye müzikle giriliyor sanki hayal dünyasına girer gibi... elimdeki tek kanit? bu. Bana da hayal gibi geliyor. Gerçeği nuri biliyor sadece.


  • yuyu  (27.09.19 11:00:34) 
Günün en güzel sorusu.
Ben de hayal diyorum. Sonra göl kenarında hayalini anlatıp boşu boşuna kavgaya giriyor. Hep içinde kalanları döküyor sanki.
Gerçekten salak bi herif. Serseri arkadaşları bundan akıllı.
  • halk  (27.09.19 11:04:36) 
Sahiden nuri abi ne güzel film çekmiş hic bunlar aklıma gelmemişti. Adam film çekip beyin fırtınası yaptırıyor.
Kızla bi daha hiç görüşmediler. Bizim salak buna aşıkmış ta kız lisede hic yüz vermemiş gibi geldi.
Kız en az 2 kişiyi kafalayip ikisini de yolda bırakmış.
Gibi...
  • mimikikili  (27.09.19 11:08:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.