[]

İzmir'de gece kulübü tavsiyesi

Merhabalar. İzmir'de synth-pop veya 80'ler Amerikası disco müzikleri çalan gece kulübü/eğlence mekanı veya bar tavsiye eder misiniz?
 
Bir zaman çok vardı şimdi hepsi toz oldu.. Alsancak tattoo bar genelde rock ağırlıklı çalıyor ama tarzına en yakın orası diyebilirim.


  • kanlakarisikyagmur  (27.09.19 08:40:59) 
izmir'de ne zaman synth pop çalan yer oldu, ben mi kaçırdım ? Özel "80'ler gecesi" vs ektinlikler dışında bulamazsın.


  • kimlanbu  (27.09.19 14:24:28) 
kimlanbu: opus bar, bios bar, silence bar ilk aklıma gelenler. haftada en az 2 gece elektronik - punk geceleri vardı.


  • kanlakarisikyagmur  (27.09.19 15:22:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.