[]

YDS’ye girenler

Soruyu biraz tersten soracağım; YDSde 80-85 gibi bir puan alabilmek için şu an en az ne seviyede olmalıyız ? (Sınav 1 aralıkta)
 
Yaklaşık 2 ay var. Şimdi eski yds'leri çözdüğünde 60 ve üstü bi puan alabiliyorsan umut var. 2 ay sistemli çalışırsan olabilir. Yanlış doğruyu götürmediği için şansın artıyor.


  • the coon  (26.09.19 23:40:25) 
ilkokul ve ortaokul özel kolejde okudum, üniversite ODTÜ. Tüm hazırlıkları atladım ve ingilizce roman okudum + dublajsız film izledim yıllarca. Bu sene hiç çalışmadan girdim ve 89 aldım.


  • yagmurkahraman  (27.09.19 18:15:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.