[]

Telefonum saçma sapan siteler açıyor.

Merhabalar, telefonuma virüs bulaştı sanırım. Bir kaç gündür telefonumda interneti açtığımda saçma sapan siteler karşıma çıkıyor.

Telefonun ayarlarındaki güvenlik bölümünden tarama yaptığımda bir şey bulamıyor.
Virüs varsa nasil temizleyebilirim?

Içindeki fotoğrafların yedekleri yok bir şey yapamıyorum, harici harddiskimede virüs bulaşır diye yedek alamiyorum.

Bana çözüm yolu üretir misiniz? Telefon samsung s8

Teşekkürler

 
google photos'a yedek alın fotoları, ne yapmak isterseniz gerisi size kalmış.


  • gkhncnzdgn  (26.09.19 22:18:09) 
History’leri ve cookieleri silin bana da oluyo silince gidiyo


  • beriberi  (26.09.19 22:19:42) 
@beriberi, sürekli temizliyorum bir faydası olmuyor yine karşıma çıkıyor siteler.


  • =)  (26.09.19 23:17:06) 
Ben de şöyle bir şey vardı: www.eksiduyuru.com Cambridge dictionary yüzünden oldu, daha doğrusu onun aldığı reklamlar yüzünden sanırım. bir süre girmedim o siteye, cookie falan sildim kendiliğinden gitti, güvenli bile olsa girdiğiniz sitelerde reklamlara basmamaya dikkat edin


  • speedy  (26.09.19 23:43:45) 
%100 çalışan çözüm: android saçmalığını bırakıp iphone alın.


  • catch the arrow  (27.09.19 03:01:55) 
e ustteki arkadas ayni sorunu ios'ta yasamis.

farketmediginiz bir uygulama yapiyor bunu. bilgisayarda yuklenen bir programin anasayfayi degistirmesi gibi. aldigi reklamlarla ilgili. sorunun basladigi zamani hatirlayabilirseniz o siralar kurdugunuz bir uygulamadan olabilir.
  • tanaka  (27.09.19 06:29:02) 
Bir an önce fotoları google hesabınız ile senkronize edin ve yedekleyin, özetle "google fotoğraflar"

Uygulamalara girin ve ne idüğü belirsiz olan tüm uygulamaları silin.

İnternete girmek için kullandığınız browserı değiştirin, eski browserın da ayrlarına bakıp ilk açılış sayfalarını kontrol edin.
  • John Bloor  (27.09.19 09:52:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.