[]

İstanbul Marmara Gsf yakını 2+1 eve ev arkadaşı (bay)

Efenim uzatmalı GSF öğrencisi ve aynı zamanda dövme sanatçısı olarak 2+1 eve yandaş arıyorum. Gelecek kişinin aklıselim, efendi ve kendi halinde olması ilk tercihimdir. Öğrenci ise geçim sıkıntısı olmayan, çalışan ise uyumlu olabilecek (karşılıklı konuşup sorunları çözebilme yetisine sahip) biri olması yeterli. Off göz korkutmayayım biraz garip bir giriş olmuş. Ben, kendi halinde işinde gücünde bi adamım, o sebeple gelecek kişinin de bu özelliklere sahip olması lazım.
Neyse eve gelecek olursak.
2+1 doğalgaz kombili, giriş katı. Marmara GSF yakını.
Evde 100mbps sınırsız internetimiz mevcut.
Olması gereken (bulaşık makinesi hariç) bir çok beyaz eşya mevcut.

Not: Oda biraz dağınık durumda, gelecek kişinin boya badana yapması halinde oldukça toparlanacaktır.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.