İşte üniversiteli aidatlı aidatsız, Maximum aidatlı aidatsız

Bu dörtlüden hangisini almak mantıklı? Aralarında pek fark göremedim.

üniversiteli olayını bilmiyorum ama aidatsız kullandığım için onu söyleyebilirim bir tek, herhangi bir kredi kartından hiç farkı yok sadece maximum'un normal kredi kartına sağladığı avantajlardan faydalanamıyorsun o da benim için hiç önemli olmadığından aidatsız kullanıyorum kafam rahat.

peki ne kullanılamayan özellikler,

• Maximum üye işyerleri dışında ve yurt dışında Bankamızın verdiği ilave MaxiPuanlar
• İlave taksit
• İndirim uygulamaları ve kampanyaları
• Hediye ürün kampanyaları
• İlave MaxiPuan kampanyaları
• Kanyon Vale İndirimi
• Temassız ödeme özelliği

bir tek sanırım temassız kullanamama olayı canımı sıkıyor o kadar.

kaynak: www.maximum.com.tr
  • aziz dostum jack  (25.09.19 01:46:21 ~ 01:47:03)
İşte üniversiteli aidatlı kampanyalardan yararlanan birisiyseniz iyidir, düşük aidat var ama tüm kampanyalardan yararlanır.

  • atom karincanin torunu  (25.09.19 08:07:42)
işte üniversiteli alma imkanınız varsa yani öğrenciyseniz alın. is bankasi aidatsiz is bankasi kultur yayınlarında indirim saglamiyor.

ben world eko kullaniyorum.yani kredi aidatsiz kart. temassiz ozelligi var.

world kart daha fazla peşin fiyatina taksit saglamisti bilgisayar alirken.
  • tabudeviren  (25.09.19 08:16:04)
maximiles select kullanıyorum. kampanyalardan her ay ortalama 100 liraya yakın puan kazanıyorum (süreli oluyorlar ama takip ederseniz faydalı baya). aidatı da 190 lira, onu da bugüne kadar hep iade aldım. aidatlıları tavsiye ederim özetle.

  • givemesomesubstance  (25.09.19 10:36:07 ~ 10:36:38)