[]

esenyurt ulaşım.

selamlar,

Dedeman İstanbul
Divan İstanbul City
Germir Palas
Hampton By Hilton Ataköy
İbis İstanbul Zeytinburnu
Nippon Otel
Sürmeli Hotels Resorts İstanbul

bu otellerden hangisiyle en kolay esenyurta ulaşım sağlarım acep ?

 
Divan İstanbul taksim' de olan otelse alt geçitten 76d ye binin bir buçuk saat sonra medeniyetin beşiği Esenyurttasınız.


  • iki teker asigi  (23.09.19 18:39:01) 
bunların hepsi esenyurt'a uzak kalıyor, eğer kendi aracınızla gidecekseniz:

Hampton By Hilton Ataköy
İbis İstanbul Zeytinburnu

bu oteller daha yakın konumda. Divan İstanbul City Mecidiyeköy metrobüs durağına yakın Taksim'de değil. Diğerleri de gayrettepe civarındaki oteller.
  • mor.inek  (23.09.19 19:12:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.