[]

hangi filme gitmeli ?

Annem
Aslı
Kiz kardesler
Elektrik savaslari

Sb.

 
Kız kardeşler kesinlikle.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (21.09.19 17:00:19) 
@kendi "annem" de ağlatıyormuş ya. ağlayaydık iyiydi.

bu arada üç filmin "kadın" analizi oluşu ?
  • güneyli çocuk  (21.09.19 17:01:52 ~ 17:03:50) 
Annem'in fragmanını izledim , allah aşkına o ne türk dizisinden hallice.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (21.09.19 17:04:46) 
Kız Kardeşler o kadar da "kadın analizi" değil aslında. Ayrıca bence hem kaliteli hem eğlenceli filmdi, Kadıköy'de oyuncuları ve yönetmeni Emin Alper ile izledik etkiledi mi bilmiyorum ama bazı sahnelerde baya koptu tüm salon. (3-5 kişiyle izlersen aynı etki olmayabilir diye dedim ama güzel)


  • nhk ni youkosu  (21.09.19 18:48:56 ~ 18:49:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.