[]

Haftasonu siz de...

Şöyle bi rahat rahat dinleneyim, kimse beni aramasın sormasın, benden bişey istemesin, bana iş kitlemesin diyor musunuz?

2 güncük (hatta çoğu zaman 1 güncük) tatilim var onun içine bile limon sıkan birsürü insan var ya! Millette zerre empati mi yok yoksa ben mi yabaniyim biraz tam karar veremedim. Şeytan diyo telefonun simini çıkar at bi köşeye çık dışarı 2 gün boyunca bankta falan yat kimse haber alamasın. Sora çık gel, hiçbişi olmamış gibi hayatına devam et.


 
Demiyorum. Sınırları iyi çizersen sorun olmaz. Senin ilacın kamp.


  • mekaniker  (21.09.19 12:18:27) 
Yok, haftasonu is kitleyen bilmemne yapan olmaz bana. Sirket hattina bakmam bile haftasonu en basititnden.


  • stavro  (21.09.19 12:41:19) 
Çoğu zaman aynen öyle diyorum. Kimseyle muhatap olmadan sadece evde yayılıp geçirmek istiyorum haftasonunu.


  • j r r tolkien hayrani  (21.09.19 13:04:41) 
diyorum. ama bitmiyorlar. eve iş getirmiyorum veya mesaiye gitmiyorum ama fabrikadan arayıp duruyorlar, hem hafta sonları hem akşamları böyle. gerekli şeyler için arasınlar ok de o kadar gereksiz şeyler için de arıyorlar ki.


  • pati  (21.09.19 13:08:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.