[]

Üsküdar Ünalan'da ev arkadaşı aranıyor, acil.

Merhaba arkadaşlar. Evime oda arkadaşı arıyorum. Ev Üsküdar, Ünalan Mahallesi'nde, merkezi bir yerde yani. Uzunçayır Metrobüs'e yaklaşık 1 kilometre, Ünalan metro 800 metre. Muhiti güzel, oda ve özellikle balkon manzarali ve geniş, buzdolabi var, çamaşır makinesi eksik.
Ev güzel, balkonlu, geniş ve ferah. İletişim için mesaj atın lütfen. 
Arkadaşlar etrafinizda 3 4 ay gibi bi süre evde kalmak isteyen birileri veya öğrenci olup ev yerleşmek isteyen birileri varsa da lütfen bilgilendirin. Bekliyorum, acil bir ilandır.


  • dnzy 1  (18.09.19 00:25:38) 
Birini bulduk, ilginiz için teşekkürler. İlanı nasil kaldıracağimi bilmiyorum :))


  • dnzy 1  (29.09.19 02:14:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.