[]

Osmanbey 10 gün kalacak yer (hasta kediyi vete götürme için)

Merhaba.

19-30 eylül arası 10 gün kalabileceğim bir oda / ev arayışındayım osmanbey'de. Hasta bir kediyle kalacağım sokaktan bulduğumuz. Tedavisinin devamı için sabahları veterinere bırakıp, akşamları alacağım. Ben de işte olacağım aynı vakitlerde.

Kedi normalde arkadaşımla kalıyor fakat arkadaşım şehir dışına gidiyor 10 günlük ve evi müsait değil.

Veteriner orhan ersek sokağa yakın. GÜnlük kiralık daireler uçuk fiyatlar vermekteler. O yüzden onlara yanaşamıyorum, makul bir fiyat da ödeyebilirim bulabilirsem uygun bir yer. 10 gün kiralık bulmak zor olacağı için 1-2 aylık kiralık da bana uyabilir. Ama önceliğim 10 günlük kediyle konaklama sadece.

Taksi mesafesindeki yerler de olabilir en kötü senaryo olarak. Ama elimden geldiğince az yol stresi yaşamasını istiyorum.

Teşekkürler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.