[]

2 bin tl'ye laptop

acilinden 2 bin tl'ye ofis işleri için laptop almam gerekiyor. hafif olması ve çok sekmeli çalışmalarda (browserda) kasmaması tek kıstas.

şu nasıl sizce?

www.akakce.com

 
4gb ram ile çok sekmeli çalışmalarda kasar.


  • sutlu nescafe  (17.09.19 15:37:10) 
sevgili hocam
i3-i5 4. nesil
120 gb ssd
4 ram cok da kotu olmaz ama
8 yap

eger kendine alıyorsan laptopu
2. el uygun bir şey ayarlarız

sizin icin hepsi buradadan da bakıyorum

www.hepsiburada.com

bu en dusuk fiyatlı

130-140 tl vereceksin
bir tane 120 gb ssd ve hdd kutusu alacaksın 2.5 sata ( 19 tl civarı )

www.youtube.com
buradaki gibi ssd takacaksın

kullan o sekilde
ilerde ram i 8 yapabilirsin
  • kingcyrax  (17.09.19 16:15:45 ~ 16:23:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.