[]

Bisiklet selesi

Bazen isbike'ın bisikletlerinden kiralayıp sürüyorum ancak 10 dakika bile sürsem selesi inanılmaz rahatsız ediyor, vücudumu ağrıtıyor.Tabii bundan benim zayıf olmam da bayağı etkili ama seleler cidden sert. Ben de jelli sele kılıfı almaya karar verdim. Şöyle bir şey buldum acaba nasıldır? Ve alırsam hangi boy hangi almam gerekir?
www.decathlon.com.tr

Bunun dışında sizin önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir ürün var mıdır? Teşekkürler. Bu arada kadınım.

 
tr.aliexpress.com
ben böyle bir ürün kullanıyordum. benim kullandığım zamanlarda sizin linkini attığınız gibi ürünler yoktu. olsa sizinkinden alırdım. kiraladığınız bisikletlerin selesi genişse benim gönderdiğim daha uygun olur.

boy konusunda bir fikrim yok.
  • trajikomix  (15.09.19 22:12:13) 
jelli sele kılıfını yine isbike bisikletlerde mi kullanacaksınız?

yıllardır bisiklete binen birisi olarak o kılıfların hiçbir işe yaramadığını rahatlıkla söyleyebilirim..
yeni başlayanlar önce kılıf alırlar sonra da seleyi değiştirirler bu hep böyledir..
bir gün olur da kendi bisikletinizi alırsanız "jelli seleler" en güzel çözümdür..
daha uzun turlara çıkmaya başlarsanız da pedli taytlara sıra gelir en nihayetinde..
  • strobist  (15.09.19 22:27:44) 
strobist +1
pedli tayt aldım decathlondan memnunum, 50-75km arası turlarda kullanıyorum, popom rahat, bir süre sonra alışıyor insan zaten.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (15.09.19 23:11:26) 
@strobist bir süre kendi bisikletim olmayacak o yüzden isbike bisikletlerinde kullanmayı düşünüyorum.


  • tabirimekruh  (15.09.19 23:55:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.