[]

M2 metrosu üzerinde, ev arkadaşı (kadın) arayan?

Edit: ev buldum. İlan güncel değil

Selam duyuru ahalisi,

İTÜ Maslak'ta doktora yapıyorum. Aynı zamanda tango yaptığım için hayatım Maslak ve Taksim metro durakları arasında geçiyor :)

Bu iki yere kolaylıkla ulaşabileceğim eşyalı bir yer arıyorum. Kadın ev arkadaşı arayan varsa odanıza talibim.


Beşiktaş, Levent, 4. Levent, Taksim, Cihangir olabilir.


Bütçem maksimum 1500 tl. Daha yukarılara çıkabilirim ama evde çok vakit geçiren biri olmadığım için daha fazla eve ödemek de istemiyorum doğrusu.


Sigara kullanmıyorum. Hayvanseverim. Uyumlu biriyim. Yemek pişirmeyi severim. Evde bira bile yapıyorum. Pastacılık sertifikam var hehe :P

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

 
valla bu şartlar altında kadın olup ev arkadaşın olasım geldi. umarım bulunur.


  • iamx  (15.09.19 17:00:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.