[]

Aspava

Ssk ne kadar? Ve nerde yenir?
 
Böyle bir yorum gördüm nette :

SSK!
Arkadaşlarla sık sık haftasonları gece geç saatlerde uğrak mekanımız. Yol üzerinde birçok Aspava bulunmakta,hepsini tek tek denedik ve uzun süredir tek tercihimiz Özçelik Aspava. İstanbul'dan gelen arkadaşlarımı da burada ağırladım, ödedikleri tutar karşısında gelen ikramları görünce şaşkınlıktan donakaldılar. Fiyat performans olanı Fevkalade! Tıka basa doyup 20-25 TL civarı bi meblağ ödüyorsunuz. Gidecek olanlara tavsiyem meşhur SSK'yı mutlaka tadınız.


www.tripadvisor.com.tr
  • pislick0  (12.09.19 23:12:11) 
Gulcimen Aspava - Küçükesat


  • 2027  (12.09.19 23:30:18) 
Bu aspavadan izmirde var mı? Şu sskdan biz de yesek. Sıkıldık her gün boyoz her gün bomba.


  • [GODDARD]  (13.09.19 00:48:53) 
Özcelik aspava +1


  • kablelvuku  (13.09.19 08:20:45) 
yan yana olan üçlüden özçelik daha iyi gibi, yıldız ise en kötüsü diye düşünüyorum.

gitmeden önce abartılan bir yemek olduğunu emin ol ama ikram bol, patates, kaşarlı mantar, çiğ köfte, salata, cacık ve yemekten sonra tatlı ikramları.

fiyatı en son 1 ay önce 31'di diye hatırlıyorum.
  • o sopa bi gun elimize gecmez mi  (13.09.19 10:15:23 ~ 10:16:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.