Osmanbeyde veterinere yakın bir ev 10 günlük, napmalı?

Veteriner teşvikiyede. süreyya ağaoğlu sokağa yakın.

Bir arkadaşım şehir dışına gidiyor bir aylığına ve kediyle ben ilgileneceğim 10 gün civarı. Veterinere sabah bırakılıp akşam alınıyor.

yürüme mesefsindeki, evler çok pahalı vete. 10 gün kabul etmeyecekleri için 1 ay istiyorum, hatta 1.5 ay da olur.

15 günlük 2500 , 1 aylık 3500 diyorlar. Emlakçı olursa komisyon masrafı da oluyor.

airbnb de baktım. 16 günlük 2200 dedi ordan da biri.

Sizce ne yapmalıyım? apartta zaten rahat edemez pek kedi. kör bir kedi. Dolaşması için en az 1 oda 1 mutfak olsa iyi olacak.

taksi mesafesinde yerler neresi olabilir?

Arkadşaım ailesiyle kalıyor. o yüzden orda kalamam

Arkadaşınızın boşalttığı yere taşınsanız veya kediyi kendi evinize yakın bir kliniğe götürseniz olmuyor mu?

  • auroraaurora  (12.09.19 12:29:38)
Arkadaşım ailesiyle kalıyor ve geri gelecek

  • CursedChico  (12.09.19 12:36:34)
Veterinere taksiyle gidip gelseniz? Günlük 100TL taksi masrafı olsa 10 günde 1000TL eder.

  • zombi  (12.09.19 13:15:19)
taksi mesafesinde yerler neresi olabilir?

  • CursedChico  (14.09.19 14:27:38)
kedi niye veterinere bırakılıp alınıyor? tedavisi varsa orada kalması daha iyi değil mi 10 günlük?

  • not dark yet  (14.09.19 14:29:12)