[]

Yapılan planlara, düşüncelere sadık kalmak için ne yapmalı?

Günlük ya da uzun vade için planlarımız var. Ancak biz bunlara sadık kalıp da uygulayamıyoruz. Yani irademiz çok zayıf. Bundan kurtulmak için ne yapmalıyız? Sizin yaptıklarınız neler?
 
ben sigarayı bıraktıktan sonra aşırı irade sahibi olduydum, o planları yapmadan önce ufak tefek şeylerle kendinizi bi sınayın alıştırın.


  • nahtoderfahrung  (11.09.19 22:51:56) 
yapilacaklar listesi cok ise yariyor. liste olarak yazinca en azindan belli bi sure heves ediyorsun yapmaya. sonra devam ettirip ettirmemek yine sana bagli ama ilk gazi veriyor yani.


  • in vino veritas  (11.09.19 22:55:07) 
@in vino veritas
Bende gerçekten hiçbir işe yaramıyor :(

  • sevilen progressive türkücü  (11.09.19 22:56:39) 
planlarınızı herkese anlatın. çok dezavantajı var ama bir avantajı varsa o da çevre baskısıyla plana sadık kalıyorsunuz.


  • sttc  (11.09.19 23:04:15) 
kendini disipline etmekte sorun yaşayanlar için yazmak, journal tutmak gayet geçerli bir yöntemdir.


  • sinek kral  (12.09.19 02:37:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.