[]

Enzim aktivitesi analizi

Merhaba. alfa amilaz ve proteaz aktiviteleri bakmam lazım. tez danışmanı ile aramız pek iyi değil ona danışamam. her şeyi kendim yapacağım. spektrofotometre ve bazı kitler kullanılıyor galiba, arkadaşların labından spektroya ulaşıp kullanabilirim ama sarf malzemelerini benim almam, yöntemleri benim belirlemem gerekiyor. Ne kadar az karmaşa o kadar iyi.

1- işime yetecek kadar teorik altyapıyı nereden kurabilirim ?
2- hangi yöntemleri seçmeliyim
yol göstermeniz çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim.

(buraya yazdığım anda ben de bu konuda kendi araştırmalarıma başlıyorum, zamandan kazanmak için aynı anda buraya yazdım)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.