[]

Diksiyon kursuna gitmiş olan var mı

İnternette hiç ücret bilgisi göremedim. Hep formu doldurun arayalım şeklinde. Ortalama Tutar hakkında bilgisi olan var mıdır acaba
 
başkent iletişim'in ücretleri sitelerinde mevcut. www.baskentiletisim.com


  • kahverengi mont  (11.09.19 22:18:17) 
Diksiyon - Etkili Konuşma için gitmeye değer mi? Giden var mı?


  • scudman1  (11.09.19 23:23:57) 
İsmekte gittim çok iyi idi


  • seyyar satıcı  (11.09.19 23:45:53) 
Başkent ve dialog dışında (çok aşırı şanslı değilseniz yani istisnalar sizi bulmazsa) iyi yer bulmanız mümkün değil.
Türkçe öğretmenlerine ders verdiriyorlar..

Tiyatrocu ya da profesyonel spiker, seslendirmen gibi birinden özel ders alın ya da böyle hocaların olduğu bir yer bulun.

Hissedilir bir aksanınız varsa değer. Tabii siz hissetmeyebilirsiniz bir yılmaz erdoğan kadar aksanlı konuşmuyorsanız bile “kırık” bir telafuz bence düzeltilmeli.
Bi de onun dışında; konuşma/ artikülasyon problemi olanlar, sunum fobisi olanlar da oluyor, ihtiyacınızı saptayıp siz karar verin değer mi değmez mi.
  • jimjim  (12.09.19 00:35:36) 
İsmek de gittim kursa. İstanbuldaysan tavsiye ederim gayet verimliydi.


  • suicides underground  (12.09.19 10:10:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.