[]

Ise alisma

Kendi alanim olmayan bi yerde calisiyorum para almadan. Bir nevi deniyorlar beni. Yayin cikaran, surekli gundemi takip eden ajans tipi bir yer ama ben cok uzak kalıyorum islere. Buyuk capli oldugu icin insanlarin is dagilimini bile anlamiyorum ve surekli is ici muhabbetler geciyor veya diger calisanlarin dedikodusu yapiliyor. Cok dinamik hareketli bir ortam var zaten ve altindan kalkamayacagim is olur mu diye diken ustundeyim. Gecici olacak gibi yine de alisamadim hic ve boyle bir ortami tanimak isi anlamak ne kadar sure alir onu merak ediyorum. Su anda yapabilecegim mantikli baska bi hamle de yok buraya alisip kendimi gostermeye calismaktan baska. Maalesef konusamiyorum bile insanlarla. Bi de ingilizcem iyi demistim bulundugum ortamlarda hep iyi oluyordu ama kullanmaya kullanmaya veya yetersizlikten bugun toplantida hicbi sey anlayamadim ve beynim durdu. Bu konuda da cok sikinti yasayacak gibiyim. Cok yetersiz ve mutsuz hissetmeye basladim. Ne yapmaliyim?
 
Yılmak yok yola devam.

Çay kahve molasında milleti kenara çekip "noluyo burada, bu kim, şu napıyor" diye sorabilirsin şirketi anlamak için. Ağzı gevşek birini bulursan her şeyi anlatır zaten.
  • plutongezegendegilmi  (12.09.19 00:16:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.