[]

bu salonun duvarlarına kaç litre boya gerekir? bu kapı boyanır mı?

eksiup.com metrekaresini filan ölçmedim ama fotoğraftan aşağı yukarı bi tahminde bulunulur umarım...

bir de şu tarz kapılar boyanır mı? eksiup.com yoksa çok uyumsuz olacak duvarlar boyanınca...

siyah yapacağım, mümkünse salon kapısını da siyaha boyamayı düşünüyorum bu yüzden. boyanırsa da normal duvarda kullanılan boyayla olur mu yoksa ayrı bi boya mı alınacak? zaten kasayı filan sökmekle uğraşmam, boya illaki kenarlarına bulaşacak, olmuşken tam olsun bari :D

normalde geçen ay taşınacaktım ama acelem olmadığından ve ertelemeye neden olan şeyler çıktığından hala geçemedim o eve. ama önümüzdeki hafta artık kesin gibi, 23'ünde okulum başlıyor. bugün doğalgaz kurulumu yapıldı yarın kontrol edilip açılacak vs. hazır sayılır. eşyaların dandikliği ve evin kirliliğini dikkate almadan yorumlayınız :p o çekyatlardan biri de satıldı mesela. cuma günü salonu tamamen boşaltacağım kalan şeyleri de depo olacak odaya çekip.

 
kpı için multisurface boya kollaabilirsin ben kullandım gayet basit ve kolay ancak 3-4 kat atıp en son verniklemen gerekiyor verniğide kendine özel o şekilde satılıyor.


  • basond  (11.09.19 20:03:52) 
Nerden baksan 20 m2 salon, 2,5 litre boya asla yetmez. Mecbur 7,5 litre alacaksınız, artar dursun bir kenarda.

Kapı bildiğin panel kapı, üzerindeki boya ya selulozik ya poliüretandır. Yani neyle boyarsan boya sıkıntı çıkarmaz, en kolayı sentetik boya ile boyaman olur.
  • John Bloor  (12.09.19 08:31:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.