[]

uygun fiyatlı nefis lahmacun yapan yer biliyor musunuz ankara'da?

cebeci-kızılay hattında olursa daha iyi olur. çok güzel lahmacun yapsınlar. fiyatları nispeten uygun olsun. bol soğanlı lahmacunu ilk kez yemek görmüş gibi yiyen insanların yadırganmadığı, her şeyin lahmacun etrafında döndüğü, bir lahmacunun gidip diğerinin geldiği, lüks falan olmayan bir yer. var mı önerebileceğiniz?

şimdi "ohoo sen de hem çok iyi lahmacun olsun hem fiyatı uygun olsun, nasıl olacak o" diyebilirsiniz ama tadı güzel olsun diyorum ben. istiyorlarsa ayakkabı boyasıyla lahmacun yapsınlar yani, yiyince "çok lezzetli be, mmm nefis lahmacun" dedikten sonra gerisi önemli değil.


 
Ankara'da 2018-2019 içinde yediğim en iyi lahmacunu Vasfi Usta yapıyor, Balgat'ta yeri, gugılla ve oralara yolun düşerse ye derim, en son 9-10 bandındaydı fiyatı. Antep usulü sarımsaklı bu arada.

Ek: Ankara çevresinde birkaç yerde denk geldiğim ve bir lahmacunsever olarak denediğim Dayı Kürek Lahmacuncusunu kürekle döver.
  • candanag  (11.09.19 13:05:23 ~ 13:08:12) 
Cennetkuşu


  • heritage  (11.09.19 14:08:49) 
alpay lahmacun'u tavsiye ederim. dayı'dan bir tık daha iyi.


  • signore  (11.09.19 14:09:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.