Düğünlük Elbise

2 haftaya şık ve zarif bir elbise bulmam gerek. askılı, hafif dekolteli ve tercihen kısa bir elbise bakıyorum. avmdeki mağazalarda bulamadım. Nerelere gideyim :(

şimdilik hoşuma giden şunu buldum ama çok içime sinmedi başka yerlere bakmak istiyorum: www2.hm.com

Avmlerde olmuyor bi sey. avrupa yakasindaysan bakirkoy, nisantasi, fatih, laleli gibi yerlere git. Ana cadde uzerindeki magazalarina bak.

  • Flipsflops  (10.09.19 22:53:07)
Guzelmis bu arada hm.
Daha iyisini bulamazsan gayet iyi.

  • Flipsflops  (10.09.19 22:54:25)
h&m'deki gayet şık görünüyor. trendyolmilla'da da sade ve hoş bir şeyler bulabilirsin.

  • fragile lady  (10.09.19 23:13:05)
Gecelik ayol bu
Düğünden sonra geline verin balayında falan kullanır.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (10.09.19 23:30:11)
içini göstermesin diye elbisenin içine giyilen jüponlara benziyor. gecelik gibi bir şey +1
ama gecelikten daha rahatsız.

179 tl mi? bu elbisenin maliyeti 5-6 tl max.

trendyolda bu fiyata çok daha düzgün şeyler çıkar.
  • martini girl  (11.09.19 00:04:03)
www.denizbutik.com

şuraya bakabilirsiniz, genelde güzel çıkıyor elbiseleri.
  • karamell  (12.09.19 15:09:42)
linkteki elbise güzel bence ama günlük hayatta giyilebilir gibi duruyor. düğün için biraz
daha farklı bişiler bakabilirsin. aradıgına benzer tarzda ama düğün için şunlar da olabilir. magazada denemen de fayda var tabii ki :

www.zara.com

altına bir de siyah yüksek topuklu bir ayakkabıyla bu iş olur bence :)
  • patlamis misir  (12.09.19 15:20:35)
adil ışık'da cengiz abazoğlu'nun tasarım elbiseleri var. aynı şekilde koton'da da güzel tasarım elbiseler var. Bakmanı öneririm.

  • naksidil  (12.09.19 16:16:00)