Kadınlarda simsiyah saçı nasıl buluyorsunuz?

Doğal saçım koyu kahverengi olmasına rağmen yıllardır hayatımı kara kaşlı-kara gözlü sınıfında sürdürüyordum, bir süredir kızılım ama bakımı beni yoruyor. Saçlarımı siyaha boyatmak istiyorum, beyaz tenli olduğum için hoş durur düşüncesindeyim ama yaşlı göstereceğini ve sert bir izlenim vereceğini söylüyor çoğu kişi. Siz ne dersiniz?

Ben çok anlamam tonlardan falan da böyle çok çok koyu, doğal olmayan bir siyah tonu var. Parlağımsı bir şey. Bazı kadınlarda görüyorum böyle dediğin gibi "simsiyah". O renk harbiden çok seksi oluyor. Bilhassa hafif açık ten renkli kadınlara inanılmaz yakışıyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.09.19 22:25:45)
Guzel veya sexy durabiliyor ama sert buluyorum bir de keskin net bir sac kesimiyle destekleyenler oluyor siyah saclarini o biraz bana peruk izlenimi veriyor kalin telli gur bir sacsa. Ben en cok koyu tonlar kullanmak isteyenlere kahve yakistiriyorum sizin de dogal renginiz koyu kahveymis.

  • hindistan cevizi  (10.09.19 22:25:58)
Nası ifade edeyim bilmiyorum ama, bazı siyah saçlar sahte sahte duruyor (boyanın kalitesinden mi neyindendir anlamam tabi) onlar çirkin olabiliyor. Onun dışında güzel buluyorum

  • yanginmerdiveni  (10.09.19 22:41:59)
beyaz tenliysen siyah saç güzel durur. yüz ve vücut yapında önemli tabi.

  • scudman1  (10.09.19 22:45:47)
Beyaz ten koyu siyah saç kalabalıkta ilk dikkat çekecek şey. İlk bakışta büyük beklenti oluşur ama çehresinde detaylara inince o beklentiyi sürdürecek şeyler yoksa kalabalıkta sıradan biri olur çıkar.

  • IncredibleMau  (10.09.19 22:45:52)
Yakışanı vardır ama ben daha siyah saçlı görüp aa ne güzel kadın dediğimi hatırlamıyorum :/
Bence siyah kadar keskin kullanacağınıza koyu kestane, koyu kahverengi daha güzel oluyor.

  • eksi sozlugun tatli insani  (10.09.19 22:47:25)
Sert izlenim +1
Güzel bir suratın yoksa kötü manada dikkat çeker ayrıca. Bu tarz sıra dışı görünümler dikkati daha çok çektiği için çirkini daha çirkin güzeli daha güzel gösteriyor. Sevmem böyle güzel çirkin ayrımını ama özellikle saç rengi için cidden geçerli bu durum.

Bi de yapay siyah kötüye de +1
  • Bruce  (10.09.19 22:48:23)
Siyahin sert durmamasi icin yumusak, orantili yuz hatlari lazim. Siyahin bi kirik tonu, koyu kestane oluyor galiba. Onunla baslayabilirsin.
Bi de siyah sac fonle cok kotu duruyor bence. fon seven biriysen bu yonden de dusun. fon siyah saca bi yapaylik katiyor sanki.

  • Flipsflops  (10.09.19 23:00:01)
Gerçekten sert duruyor. Uzun süre siyah saç kullanmış biri olarak diyorum bunu. Şimdi daha hafif tonlar tercih ediyorum, millet daha az yadırgıyor.

  • hatun  (10.09.19 23:03:55)
seksi bulunmasına şaşırdım. ben hep alt kültürden insanlar saçını simsiyah yapıyormuş gibi gözlemledim. bana ucuz bir yapaylık hissi veriyor. özellikle düzleştiriciden yanmış saçlarda.

  • ruhen hastayim ben  (10.09.19 23:11:26)
Doğal siyah saçı ne kadar çok beğeniyorsam boyanmış siyahı da o kadar beğenmiyorum. Siyahın doğal durması için doğrudan siyaha değil de çok çok koyu kahverengiye(eminim başka bir adı vardır bunun) boyanması gerekiyor bence, diğer türlü biraz kötü görünüyor.

  • pike  (10.09.19 23:21:35)
kötü buluyorum, ortadogu'da olduğumu iliklerime kadar hissediyorum

  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.09.19 23:25:53)
Siyah saç = türkü barda sigara içip efkarlanan hafif toplu ama inadına dar giyinen yaşı geçkin abla

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (10.09.19 23:27:31)
benzer seyler soylenmis, bende de kiro kadin imaji uyandiriyor, genelde oyle kadinlarda goruyorum yani. bi de 2000'lerde gotikler falan yapiyodu herhalde.

  • aydonno  (11.09.19 01:09:05)
Yaşınızı bilmiyorum da beyazları kapatmıyor ya.

  • sopiro  (12.09.19 13:26:10)
kızıl ve siyah saçları hiç kimseye yakıştıramıyorum. doğal saç rengi tonları; değişiklik isteniyorsa en güzeli doğal renkli saça biraz ışıltı katmak olmalı en fazla. bence tabii.

koyu renk saç istiyorsan 3 veya 4 boya numarası ideal. insanlarda doğal koyulukta olan renkler zaten...
  • ninotevtidze  (12.09.19 14:13:11)
Harika buluyorum. Ozellikle simsiyah duz ve acik sac ise.
Beyaz tenlilere dogal olmayan siyah bile cok yakisiyor.

  • stavro  (12.09.19 15:02:14 ~ 15:03:05)
saçın tek başına bir önemi yok. fiziksel özellikleri de önemli.

  • matrix  (14.09.19 12:07:31)