[]

burada ne diyor?

www.youtube.com

Try Merryweather, Chinese gangsters, general insanity and so on. I can spin Steve that you're controllable, but not Trevor.


 
dave esas sorunun trevor olduğunu söyledikten sonra "neden" sorumuza cevaben merryweather'ı, çinli gangsterleri, trevor'ın genel olarak deli olmasını ve daha nicelerini gerekçe göstermiş. "steve'e senin kontrol edilebilir olduğunu satabilirim ama trevor için ikna edemem" diyor. olsa gerek.


  • bir garip melek  (10.09.19 16:52:51) 
Yazdıklarınızı okuyunca daha video linkine tıklamadan Gta V' den bahsettiğinizi anladım.

Telefondaki adam, halledilmesi gereken sorunun Trevor olduğunu söylüyor. Biz de neden diyoruz( oyuna göre biz). O da Merryweather' ı( oyunda boy gösteren bir özel güvenlik şirketi, gerçekteki Blackwaters şirketinin parodisi gibi düşünün. Bu şirket bayağı belalı), Çinli gangsterleri( oynamamdan bu yana uzun zaman geçti, oyunda karşılaştım mı bunlarla hatırlamıyorum ama genel olarak Gta dünyasında bunlar da baş belası) ve çılgınlık diyor( Yani bunların neden icabına bakılması gerekiyorsa Trevor' ın da aynı sebeple icabına bakılması gerekiyor).


Telefondaki adam, Steve' e( o da pis işlerini bize hallettiren, bir ajandı, tabi her ajan gibi o da pisliğin teki) senin(o anda Michael De Santa karakteriyle oynanıyor, bu adam da oyundaki en mülayim ana karakter) uysal, kontrol edilebilir biri olduğunu söyleyeceğim ama bunu Trevor için yapamam diyor(Çünkü Trevor, oyundaki en bela, en çılgın, ne yapacağı belli olmayan, deli dolu, asla bulaşılmaması gereken bir karakter, aynı zamanda diğer ana karakter de o, Trevor da Merryweather, Çinli gangsterler de aynı kefede yani).

Umarım yardımcı olur.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (10.09.19 17:20:58 ~ 18:10:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.