[]

tanışsam mı?

pazar günü çok sevdiğim kafeye gidip kitap okuyup kek yiyip kahve içmek istedim. buraya kadar her şey güzeldi. kahvemin geç gelişi ardından çok sevdiğim kekin daha da geç gelişi açıkcası beni kıllandırmıştı. sonunda kek geldi.o da ne kek bayattı! tüm sevimliliğimi takınarak kırmadan ama gıcık edici(hissediyorum) halimle garsona bunu belirttim neyse efendim bu kısımları hallettik bir çok şey ikram etmek istediler ama benim içim bir şey yemeği kaldırmadığı için reddedip hesaptan düşülmesini istedim (zaten sistemden düşme durumu yokmuş diye bu kadar da ısrarcılardı) oturdum kitap okudum. hesabı ödemek için kasaya gittiğimde. kasada geçen haftalarda da gördüğüm o sevimli kişi vardı. (geçen haftalarda arkadaşımla gittiğimde aramızda ufak bir iletişim geçmişti. ben ödeme yaparken yine bir şeye gülmüştüm o da noldu dedi yok bişey dedim ve anlat ! demişti. bu tepki bana aşırı sempatik gelmişti.) sonra güldüm geçtim. bayat kek gününde de masa adımı söyledim bir kahve vardı dedi. a evet 1 kahve ben o keki bayat çıkan mutsuz kız dedim. güldü merhaba kek dedi. hatta sırf kek yemek için gelmiş ama bayat çıktığı için mutsuz olan kız dedim (böyle bi tamlamaydı hatırlayamadım) gülüşmeler oldu. hiç öyle görünmüyosun dedi. bir kaç bir şey dedi ama bi 5 dk kadar eğlendik. şakalı komikli muhabbet ettik. pek gitmek istemedim o an. küçük bi an sessizlik oldu 'ama seni sevdim' dedi sempatik kasa görevlisi. güldüm yine, görüşürüz dedim çıktım.
buraya kadar okuyan varsa asıl soruya gelelim.
bu aralar yine ordan geçerken onu kasada görürsem a merhaba geçerken gördüm diyip selam versem hatta adımı söyleyip tanışsam mı? git diyenler ne zaman gitmeliyim?tanır mı tanımasa bile zaten insan nezaketten merhaba der.
daha önce böyle durumla karşılasmadım ve düşününce heyecanlanıyorum.
ps. ben:26(k)

 
ne kaybedersin ki git tanis


  • cedex  (10.09.19 10:08:25) 
Öyle gitmek yerine kahve içmeye gidip yine kasada hesap öderken numarasını istesen daha makul olur gibi geldi. Şimdi, kız sadece beni görmek için geldi gibi düşünmesin herkes peşimde abi havasına girmesin :)


  • respect  (10.09.19 10:16:50) 
aman n'olcak aklında kalmış hoşlanmışsın belli git selam ver tabii :))


  • 9kuyruklukedi  (10.09.19 10:19:53) 
İlginç, anlattığınızdan bana bayağı laubali bir insanmış gibi geldi senli benli konuşması.
Bence özellikle gitmeyin ama gittiğiniz her defada sohbet ederek geliştirin muhabbeti.

  • sopiro  (10.09.19 10:57:29) 
Güzel gelişmiş olay be, okurken mutlu oldum:)
Gidin tabii, denemediğiniz kabahat. İçinizde kalmasın.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (10.09.19 13:13:22) 
Git muhabbete gir adam tanismaya getirir zaten olayi, adini falan soracaktir. Oradan ilerlersin. Kiz tarafisin cok kasmana gerek yok.


  • stavro  (10.09.19 13:18:15 ~ 13:18:31) 
eleman single'sa senin iş %90 olur. ne zaman gittiğinin ne dediğinin pek önemi yok.


  • datnet  (10.09.19 14:09:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.