[]

4 aylik yavru kedi (erkek) sahiplendirmek istiyorum - Balikesir

Daha onceden de ilan vermistim, guncellemek istedim durumu.

Yazligin kapisina geldi bu bir hafta once.

Buralarda cok igrenc bir adet var maalesef. Cocuklar sevsin, gonul eglendirsin diye hayvanlari evlerine alip alistiriyorlar, okul sezonu acilip buyuksehire donerken de terkedip gidiyorlar. Yaza sag cikarsa hayvani taniyabilmek icin de tasma takmislar sanirim. Garibim de ne yapacagini sasirmis mivliyip duruyor.

Benim evimde zaten iki tane yetiskin kedi var. Bir de buna bakmam cok zor.

Ic/Dis paraziti ve 1. Karma asisi yapildi. 2. Karma asisi ayin 20.sinde, o yuzden henuz yaptirmadim.

Sehir disindan sahiplenmek isteyenler icin pet taksi masrafini da ben karsilayacagim. 2 Kg Hills mamasi da benden. Cok sevecen bir hayvan, motor gibi purluyor. Oyun oynamayi da seviyor.

Sevgiler.

iletisim: fevzialtuncu@gmail.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.