[]

Windows 10 - Yerleşik uygulamalarda sorun - Kamera, hesap mak., fotoğraflar

Merhaba,

Birkaç ay önce Windows'un kendine ait yerleşik uygulamalarıyla sorun yaşamaya başladım. Uygulamalar başlayıp çalışamadan kapanıyor. Sadece pencere açılır gibi olup kapanıyor. Bu sorun ortaya çıktığında Skype'la da aynı anda sorun yaşamaya başlamıştım ama Skype'ın sorunu yeni sürüm yükleyince düzeldi.

Geçenlerde Microsoft Help'e bağlanıp sordum, en iyisi yeni sürüm Windows yükleyelim dediler. On saat yükledik, yine aynı. Sorun çözülmedi.

Surface Pro 4 kullanıyorum. Tablet uygulaması da olabilir bunlar. Alakası var mıdır bilmiyorum ama yazayım dedim.

Aynı sorunu yaşayan ya da çözüme dair bir fikri olan var mı?

Teşekkürler.

Not: Çözüm bulamadığım için duyuruyu tekrarlıyorum, gerekirse eskisini silebilirim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.