[]

Askerlik Erteleme AÖF / Örgün Eğitim

2013'te girdiğim okulu aileme bakmak zorunda olduğum için uzattım. Çok iyi bir okul ve terk etmek de istemiyorum.

Okuduğum kadarıyla bu sene ya da seneye öğrencilik haklarım bitecek yani tecil ettirme imkanından faydalanamayacağım ancak eğitimimi tamamlayabileceğim (harç ödeyerek)

AÖF 4 yıllık da okuyordum yeni başlamıştım.

İnternette okuduğuma göre ÖRGÜN eğitim yanında AÖF okuyorsanız AÖF öğrencilik haklarından faydalanamazsınız diyor. Örgün'den çıkıp sadece AÖF kalırsa olur denmiş.


Benim bildiğime göre ise örgün'de öğrencilik haklarım biterse AÖF'ten devam edebiliyorum.


Hangi bilgi doğru?

Nasıl bir yol izlersem mantıklı olur?

1- Tekrar sınava girip yeni bir okul da kazanabilirim.
2 -Örgün Eğitimimden vazgeçebilirim
3 -Son çıkış olarak 2 yıl tecil hakkımı kullanabilirim.

Bilgili, tecrübeliyseniz yardımınıza muhtacım çok teşekkürler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.