[]

Satılık Monitörler- Samsun LC24FG73FQMXUF , BenQ RL2240HE

Selam,

Bilgisayar kasası duyurumdan sonra 2. satışı başlatıyorum.
İki yavrucağımı da vitrine koyuyorum.

1. Samsung LC24FG73FQMXUF
IPS panel, 1ms, 144hz, Curved monitör. Özelliklerine falan internetten ulaşabilirsiniz zaten kolayca.
Garantisi devam ediyor. 2020 Mayısta bitecek.
Fiyat - 1250tl

2. BenQ RL2240HE
Garantisi bitti bu arkadaşın. TN panel, 1ms.
Fiyat - 500tl

Fotoğraf koyamıyorum, evde değilim şu an. İlgilenenler mesaj atarsa, akşama falan gönderirim.

"Bunları alıp neye bağlayacağız" diyenleriniz varsa, (git: 1376252)

edit: Siz sormadan ben söyleyeyim. Ölü piksel, vuruk kırık falan tarzı şeyler yok. Ne görsel, ne de işlevsel bir kusuru yok ikisinin de.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.