[]

karında seğirme?

selamlar. karında bir iki dakikada bir olan seğirmelerin nedeni ne olabilir? daha önce yaşayan var mı? şu an iş-güç yüzünden hastaneye gidemiyorum. aort'la ilgili bir sorunda damar öyle hissedilecek şekilde atar mı?
 
bende de geçenlerde vardı, bir hafta on gün sürdü geçti sonradan. sebebini iki şeye yordum;

* uzun bi aradan sonra sporda karın bölgesi çalışmaya başladım. hamlama durumu olabilir diye düşündüm.
* bi süredir göbek çıktı :) ayakta duruken/yürürken ister istemez içeri çekip veya kasıyordum. bu da olabilir diye düşündüm.

sende de bu durumlardan biri olabilir belki. ama herhangi bir ağrı - halsizlik vb. durum yoktu. umarım geçer bir an önce.
  • bir bucuk adana  (09.09.19 13:05:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.