[]

İzmir kıyıları, mümkünse Urla’da otel tavsiyesi

Merhaba. Amacımız Urla veya civarında kalıp İzmir ilçelerini gezmek ama 2 aylık bir bebeğimiz var ve bitişik bitişik odalı bir yerde kalmak istemiyoruz gece ağlarsa komşuları rahatsız etmesin diye. Malum otel duvarları hayli geçirgen.
İzmir kıyılarında veya çok da uzak olmayan bir yerlerde var mıdır tavsiyeniz?
Şöyle bungalov tipi ayrı ayrı odaları olan bir yer olsa mesela. Ya da odaların mesafesi açık olan.
Teşekkürlerr

Ek: airbnb seçenek dışı, bebek olduğu için eşim hijyen kaygısında.
Araç var.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.