[]

Şarkı adı soruyorum silmeyeceğim

Bilenin hemen tanıyacağı bir ritmi var. Şarkıyı yabancı bir rapçi hanım abla söylüyor. Şarkının adı "dem dem" bile olabilir.

"Dı dı dı dı dem dem dı dı dem freak freak dı dı dem" şeklinde sözleri var. Tam olarak böyle sözler. "Dı dı dı" kısmında klipte elinde silah varmış gibi bir hareket çekiyor.


 
Bring the noize m.i.a??


  • elphantgun  (08.09.19 17:52:51) 
Bende m.i.a paper planes demeye geldim


  • duptıs  (08.09.19 18:12:44) 
teşekkürler.

ablayı slumdog millionare ve lucifer bar sahnesindeki şarkıya kadar hatırladım. adını hatırlayamadım

neymiş ki bu diyenler için
www.youtube.com
  • elestirman  (08.09.19 21:48:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.