[]

kedinin kutusunda arabaya binince pislemesi

veterinere götüreyim diyorum hepi topu 5 dklık yol. koyveriyor kızım. miyav miyav miyav da miyav.

bu araçla giderken pisleme huyu büyüdükçe geçer mi? kendisi 3.5 aylık siyam.


 
Bizimkiler yaşlarını yeni doldurdular, hala mev mev miyavlıyorlar arabaya binince. Veterinere çıkmadan 3-4 saat önce yemeklerini kaldırın ortadan sadece suyu kalsın, evden çıkmadan önce de kuma götürün birkaç kez, kaka yapma olayını böyle çözdük biz. Kutusuna da alt değiştirme bezi koyabilirsiniz çiş için, çiş o kadar sorun olmuyor.


  • yetkili bir abiniz  (08.09.19 12:44:57) 
Daha kucukmus, şimdi korktuğu için yapıyor ileride birakir


  • cedex  (08.09.19 12:49:45) 
Bizimkiler de 4-6 ay arasında her götürdüğümüzde pislerlerdi, stresten sanırım. Büyünce (16 aylık şu an) alıştılar artık yapmıyorlar.


  • Haldamir  (08.09.19 17:25:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.