[]

Satılık 1 Gün Kullanılmış Turkcell’den Alınma Airpods 2

Dün aldığım airpodsları Windows 10 uyumsuzluğu nedeniyle satıyorum. Uyumlu uyumlu olmasına ama mikrofon kullanımı mümkün değil. Oysa ben uzaktan toplantılarım içim almıştım. Eğer uğraşıp hands free moduna ayarlarsam müzik dinlemek için stereo moda geçemiyorum kolaylıkla.

iPhone ile yap gibi akıyor. Mac olsa mükemmel cihaz ama ne yazık ki mac kullanmıyorum :/
1099 TL’ye aldım. 1 gün kullanıp denediğim için 1050 TL’ye satacağım. Kablosunu açmadım bile. Tertemiz orijinal Turkcell garantili almak isteyenlere duyurulur.

Yok eğer HP probook 430 g2 ile entegrasyonu düzgün bir şekilde yapabileceğimi anlatan olursa satmam kullanırım.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.