[]

Daha önce fast and frusious izlemeyen biri son filmi anlamaz mı

The rock’lı film şimdi sinemalarda oynayab
 
Filmlerini izlemedim ama anlamayacağını hiç sanmıyorum.
O filmlerin zaten kek tarifi gibi standart bir gidişatı var benim dışarıdan gördüğüm kadarıyla.
Başlangıçta "bu işleri bıraktım dostum" tripleri. Bir iki aksiyon olur ve "son bir iş ha ortak?" gibisinden bir replikle aksiyon başlar. Çok hızlı giden arabanın içinden başka bir taşıta atlar birisi falan. Final.
Anlaşılır yani olmaz bir şey.
  • cay koy geliyorum  (07.09.19 13:45:43 ~ 13:47:17) 
anlar


  • xdenizx  (07.09.19 13:48:19) 
O kadar uzun ve eski bir seri ki eski filmlere bagli cekerlerse izleyici bulamazlar zaten. Kisaca anlar.


  • pofudukayi  (07.09.19 15:30:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.