[]

5 senelik iliskinin bitmesi, toparlanamama

Erkegim ve ilk ciddi ilişkimdi. Her gece eski fotolarimiza bakip agliyorum.

Hicbir turlu kendisiyle iletisim kuramiyorum, engelliyor.

Ne yapmalıyım? Hic tecrubeli degilim bu konularda

 
sen izin vermediğin sürece kimse sana bir şey yapamaz (iyi ya da kötü)

bu durumda olmanın sebebi sevgilin değil, senin acı çekmeyi sevmen. Bu acının senin hoşuna gitmesi. Buraya yazmanın sebebi de bu acıyı pekiştirip, frekansını düşürüp, kendi kurban rolünü pekiştirmek.

Dediğim gibi sen istemediğin sürece kimse hayatına giremez.


Öncelikle her şeyi "kendin için" affet. Öyle olması gerektiği için yaşandı her şey...

Sonrasında frekansını yükseltmen gerek. Düşünce her şeydir. Düşünceler duyguları; duygular da davranışları şekillendirir. (bununla ilgili bir sürü deney araştırma var) boş bir zamanında şunu bi izle
www.youtube.com

"yalnızca kelimeler su damlacıklarına bunu yaptırabiliyorsa kimbilir daha neler yapılabilir"

Kendi negatif düşüncelerini temizle, affet ve frekansını yükselt. KE, Reiki, YOga ile yükseltebileceğin gibi en kolay ve zahmetsiz yol düzenli spor frekansını yükseltecektir.

Günlük minimum 500 kalori yakacak bir program. sadece hızlı tempo 10.000 adım. ya da 5 km koşu.

bu arada koşu sırasında yüksek tempo müzik de frekansını yükseltir yine.

unut ve affet. Sebebini bilmiyorum ama tahminde bulunmam karma yaratabilir ama muhtemel terk edilme sebebin de düşük frekansın; özgüvensiz duruşun karşı tarafta güven yaratmamış olması.

senin kimseye ihtiyacın yok.
  • Kazmapolitan  (07.09.19 01:15:29) 
Kitap okusan bir karakter onu hatırlatacak. Dışarıya çıkıp soluk soluğa kossan yolun sonu ona çıkacak . Dus alıp yatağına uzansan yanında onu göreceksin.

Demem o ki ne yaparsan yap o acıyı çekeceksin. Ağlayıp ağlayıp sizacaksin. Sonra hafiften kabuk bağlayacak sonra daha az aklina gelecek. Ama unutmucaksin sadece canıncanın böyle yanmicak.
  • brnbrs  (07.09.19 01:16:55) 
Bunun bir süreç olduğunu kabul etmelisin, bir sabah uyanınca maalesef geçmeyecek.
Acını yaşa, dibe vur sonra yavaş yavaş çıkmaya başla, ama bu süreç o kadar yavaş olacak ki acının hep kalacağını düşüneceksin ama geçecek istemesen de geçecek.
Nasıl hissettirdiğini unutmayacaksın ama artık hissetmeyeceksin. Ne ilksin ne son kişisin.
Geçmiş geçiyor geçecek.
  • ilkot  (07.09.19 02:37:20) 
Şimdi spotide denk gelen sarkiyi yollamak istedim:

open.spotify.com

Bu kadar insanın hep ayni şeyi söylemesi boşa değil, yaşanacak ve etkisini yitirecek.. dibe vur ki yüze çıkasın kips
  • her giriste sifresini unutan adam  (07.09.19 13:07:27) 
Erkek adam ağlar mı ya oha! Derhal silkinip kendine geliyorsun ve başka kız buluyorsun kanka. Denizde kum dünyada kız.. milyarlarca var!!


  • '  (09.09.19 21:00:00) 
zaman gerekiyor...zamanla geçecek

bir bakmışsın, unutmuşsun (unutmamışsın da içini o kadar acıtmıyor diyelim) bir de üstüne "sevgilimden ayrıldım, ağlıyorum" diye yazanlara aynı şeyi yazmışsın... ;)
  • orion  (09.09.19 21:54:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.