[]

İzmir'de Gece Kulübü

Alsancak tarafında kızkıza eğlenmeye gideceğiz. Gazikadınlar sokağı falan gibi değil de, büyük gerçek eğlence mekanı nereler var? Yazın hepsi kapanıp çeşmeye mi gidiyor :(
 
yazın herkes alaçatı'ya gidiyor..
hava zaten sıcak, kim kapanır dört duvar arasına diye düşünüyorlar muhtemelen..

  • strobist  (06.09.19 23:02:12) 
Alsancakta, bilhassa gazi kadınlar sokağında düzgün bir mekan bulamazsınız. Leş gibi mekanlarına hergün polis denetim atar durur, sırf kalabalık göstersin diye mekana çalışan kızlar gözleri uyuşturucu kullanmaktan kıpkırmızı olur öyle yerlerdir.

Muzaffer izgü sokağı hemen bir yan sokaktır ve burada sizin aradığınız kritere yakın kovan diye mekan var ama daha çok oturup muhabbet edilecek bir mekan. En düzgünü kovan bence.

Çeşme alaçatı konseptine yaklaşıcak mekanlardan mavişehirde 1040 var ama o da kışın açılır. Daha da düzgün mekan saymak zor bayaa.
  • mahseryerikalabaligi  (06.09.19 23:35:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.