[]

2015 model polo 1.0 trendline mı 2015-2014 model clio 1.5dci Joy mu ?

Bunların ikisi de 75 beygir.

polo 95nm clio 200nm

polonun iç tasarımı daha güzel- ve dışı için de renkli alınabiliyor.
clio'nun iç tasarımı çok kötü ve bütçeyle beyaz alınabiliyor.


Kullanılacak yer Ankara Dikmen-Ümitköy arası.

 
polo hic gitmez, clio en azindan 100km/h altinda idare eder performans verir. hele dikmen yokusunda o polo geri kacar. bu iki secenek arasindan clio'yu tercih ederdim. ama zorunda degilsem ikisini de almazdim. daha dusuk modelli daha duzgun bir araba alirdim. mesela 2010-2013 leon'lar ayni fiyat araliginda olmasi lazim. 1.4tsi yada 1.6tdi modelleri hem performans hem de tasarim olarak tatmin eder.


  • crucio  (06.09.19 21:11:24) 
Eğer yokuş tırmanacaksanız yakıt tüketimi ortalamayı tutturamazsınız fark çok açılıyor. ek olarak torksuzluk cabası. dci motor her türlü tercih edilir. kaliteyi değil ihtiyacınız olanı tercih edin. zaten beyaz dışındaki renkler dertli. çiziği hemen belli ediyor sürekli temiz tutmak zorundasınız vs vs. siyah araba aldığına pişman olmayan yoktur. evet renkli araba daha iyi ama pasta cilası lazım, kaza yapsan renk tutturman lazım çok dertli, yazın alev alıyor resmen. aşırı pişmanım sonraki arabamım beyaz dışında almam.


  • bahoho  (06.09.19 21:17:19) 
Clio.


  • Trene çelme atan adam  (06.09.19 22:35:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.