[]

bomonti' yi bilen ( ev tutucam)

sahibindende bakarken bomonti için tam olarak hangi mahallelerde bakmam gerekir ? ve önereceğiniz site vs var mıdır acaba ? bütçem 4000-4500 bandında.
 
Bomonti bir mahalle değil.
Merkez mahallesi içinde kalan küçük bir alan gibi düşünebilirsiniz.
Sıracevizler caddesi ile şişli camii arasında kalan bölge iyidir.

Edit: Soruyu yanlış anlamışım kusura bakmayın.
  • quaker  (06.09.19 17:41:13 ~ 23:15:52) 
işte sahibindende tam olarak mahalle istediği için hangi mahallelerde aratmam gerekir diye sormuştum ben de :)


  • ismim ibrahim  (06.09.19 17:43:40) 
o ücrete anthill, divan ve house residence'ta daire bulabilirsin. bölgedeki en iyi rezidanslar bunlar. bunların civarına da bakabilirsin, öger falan da var ama onlar bir tık aşağıda.


  • Bruce  (06.09.19 18:11:14 ~ 18:12:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.