[]

dolandırılma

1.5 senedir işsiz olan dayı oğlum dolandırılmış.nasıl dolandırılmış güvenilir! bir komşusu yengeme demiş ki benim bir tanıdık var ona 2500 tl ver senin çocuğu işe aldıralım demiş. benim kızım da orada çalışıyor falan demiş.doğal seçilim işte bu.yengem de zorla oğlana parayı verdirmiş.tabi iş olmadı,hem aptalca hem etik olmayan bir şey ve dolandırılmak müstehak ama neyse.işin o boyutu başka bir konu zaten.
neyse parayı alan kadının numarası var,adı soyadı var; nasıl bu iş hallolur ne yapmalı parayı rahat yemesin bari. 
savciliga sikayette bulunun, hicbir sey cikmasa bile, en cok bundan rahatsiz olur.


  • ebabil curnatasi  (06.09.19 05:58:17) 
avukat bulun arasın ve desin ki parayı ver yoksa dava açıyoruz, şu kadar cezası var vs vs.


  • cedex  (06.09.19 08:29:04) 
ilamsız haciz yolla.


  • 50promil  (06.09.19 09:55:57) 
avukatla görüşmeye gidiyorum editlerim.hepinize teşekkürler.


  • ercu cozer  (06.09.19 12:21:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.