[]

Gerçekten acil yardıma ihtiyacımın olduğu bir durum var

Son zamanlarda görüştüğüm bir beyefendi vardı ki kendisi kendi alanında ünlü sayılabilecek biri (bir şarkıcı ünlülüğünden farklı bir şekilde tabii ki) ve birkaç gün önce bir kişi sözlüğe bu beyefendiyi aşırı derecede gömen upuzun bir entry girmiş.

Yazdığına göre bu kişi benim görüştüğüm kişiyi on yıldır tanıyormuş ve onun hayatının her anına yakından şahit olmuş. Kendisinin romantik ve duygusal görünüp kadınları avladığını ama gerçekten birine aşık olabilecek biri olmadığını, neredeyse bütün sevgililerini aldattığını, entelektüel olarak bomboş olduğunu ama süslü laflar ederek insanların kandırdığını vs. yazmış.

Açıkçası çok moralim bozuldu. Benim gördüğüm, tanıdığım insan yazılanların tam tersi ve samimiyetine de gerçekten inanıyordum ama içime kurt düştü işte. Açık açık sorsam "evet, aldattım" falan diyeceğini sanmıyorum. Yazan kişiye mesaj atayım dedim ama ne yazacağımı da bilemedim, ne diyebilirim ki zaten. Diğer entryleri de gayet mantıklı, düzgün şeyler üstelik de.

Bu ihanet konusu beni her zaman en çok etkileyen durumlardan biridir ve şu an ne yapacağımı bilmiyorum. İnanılmaz derecede midem bulandı. Aşırı güzel giden bir şey bir anda bozuldu sanki, birden adamdan soğumuş gibi oldum. Var mı önerileriniz?

Her yazılana inanmamak gerekiyor elbette ama yazan kişinin verdiği bazı ayrıntılar bana onu gerçekten tanıdığını düşündürtmedi de değil. Garip duygular içindeyim.

 
Entry'i girenin profili troll olsa diyecem sallamıştır ama bir insanın sevgililerine nasıl davrandığını neden yanlış yazsın ? Böyle biri yoktur diyemem internet maalesef nicklerin arkasına sığınmış kekolarla dolu. Belki entryi giren kişi eski sevgilisiydi. Kim bilir. Aslında şunu demek için buradayım. Içindeki kurt hicbir zaman yok olmayacak.


  • funl  (06.09.19 02:05:20) 
entry'i gösterip adamı karşına alıp konuşmak dışında yapabileceğin mantıklı bir şey yok bence. Tavırlarından doğru olup olmadığını anlarsın diye düşünüyorum. Her halükarda aranızı biraz bozacak tabii ama yanlışsa daha sağlam devam edebilirsiniz.

ona zarar vermek isteyen biri bir sinirle yazmış da olabilir, doğruluk yanı da olabilir kestirmek çok zor.
  • nhk ni youkosu  (06.09.19 02:15:34) 
daha önce gerçekten yazıldığı gibi birisidir ama şu an yaşadıkları konusunda gayet samimi de olabilir. bunu zamanla yaşayarak görebilirsiniz ancak. gidip de böyle böyle bir şey var doğru mu derseniz oradan dönüş olacağını sanmam.


  • hadsafhada  (06.09.19 02:31:31) 
Hadsafhasa +1
Link ver de bakıp yorumlayalım :P

  • somethinginthewayshemoves  (06.09.19 04:33:24) 
Karikatürist mi?


  • sorusor  (06.09.19 08:35:18) 
hadsafhada haklı, adama sorulmaz.
iki alternatif var, şüpheci biri iseniz bu işi noktalamak, maceracı biri iseniz işi götürüp duruma bakmak. ilki risksiz, ikincisi riskli ama sonunda daha mutlu veya mutsuz olmak var.

  • cedex  (06.09.19 08:35:44) 
Büyük ihtimalle eski sevgilisidir +1
Yazdıkları doğru da olabilir, ayrılmanın verdiği hınçla da yazıyor olabilir. Yazıyı beyefendiye göstermenizi tavsiye etmem, ne cevap verebilir ki. Siz de kendi deneyiminizi oluşturacaksınız. Ancak kontrolsüz bırakmayın kimseye kendinizi.

  • SiyamkedisiZorro  (06.09.19 10:00:10) 
Kesin eski sevgilisidir diye yazacaktım, eski sevgiliymiş hakikatten.

Bazı kadın ve erkeklerde EX'i gömmek diye bir durum var, normal hayatta mantıklı olsalarda duygusallık yüzünden eski sevgiliyi anlatırken sanki 10 yıl boyunca uykusundaki bebekleri boğazlayan, kedii tekmeleyen, boş zamanlarında romayı yıkan insanlarla takılıyorlar.
  • KaraSakall  (06.09.19 11:27:41) 
Lafı dolandırmadan açık açık yazıyorum. Kadınların iki seçeneği var: Ya yanarlı dönerli bir adamın hareminde cariye olacaksın ya da orta halli bir adamla sevgili. Hangisi işine gelirse! Kadınlar efendi yerine piç tercih eder diye bir laf var. Aslında doğrusu tam tersi. Kadınların tercih ettiği adamlar piçleşirler, biri gelir biri gider kafası yaşamaya başlarlar. Adam yenisini kolay buluyor çünkü, umurunda değil.


  • rldofiui  (06.09.19 17:26:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.