[]

Hastalığımı anlatırken kadın sekreterin dışarı çıkmasını istesem mi?

Üreme organımdaki bir cilt rahatsızlığı hakkında muayene olmak için cildiyeye gideceğim.
Sorunumu anlatırken, varsa kadın sekreterin dışarı çıkmasını istesem çok mu abes kaçar? Devlet hastahanesinde üstelik :/ 
Hasta mahremiyeti diye aratin hocam. Mobildeym yapistiramadim. En dogal hakkiniz. Üçüncü kişiler duymayacak diye de aratin.


  • güneyli çocuk  (05.09.19 21:16:43) 
şimdiye kadar sadece 1 hastanede öyle bir uygulama gördüm, poliklinikte bilgisayar başında sekreter oturuyordu. normalde zaten doktor(lar) dışında kimse olmaz poliklinikte. siz öyle bir durumla karşılaşırsanız çıkmasını isteyebilirsiniz gayet doğal olarak. devlet/özel farketmez, poliklinikte olay hasta ile doktor arasındadır. isterseniz kendi yakınınızı bile çıkarabilirsiniz.


  • hadsafhada  (05.09.19 21:19:18) 
Aslında bu uygulama ile tüm hastanelerde hasta mahremiyeti ihlal ediliyor, abes kaçarsa kaçsın bu sizin hakkınız.


  • curukturpkokusu  (06.09.19 00:54:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.