[]

iç kanama belirtileri

9 yaşındaki kardeşim dün oyun parkında oynarken eli kayıp sırt üstü çok sert düşmüş ve bir süre nefes alamamış yüzü falan morarmış. bizimkiler ambulansı arıcakmış nerdeyse. sonra göğüste batma şikayetiyle acile götürdüm tomografi falan çekildi. doktor tomografiye bakıp hiçbi sorun yok ama 2-3 gün daha ağrı yapabilir göğsünde dedi.

kardeşim bugün ağrıların devam ettiğini ve kustuğunu söyledi. iç kanama olsaydı tomografi de çıkar mıydı? tekrar doktora götürmemiz gerekiyor mu sizce?


 
başka bir yere daha götürün.


  • helenart  (05.09.19 17:08:50) 
Götürün +1


  • kaptan maydanoz  (05.09.19 17:14:03) 
Lütfen hemen götür güzel kardeşim. 9 yaşında daha. ihmal etmeyin.
sonucu lütfen bildir.

  • ayaklibalik  (05.09.19 18:10:25) 
kesinlikle bir başka hastaneye de götür.

bir 5 sene önce sanırım bende merdivenden kötü bir şekilde düşmüştüm. nefesi kesiliyor gerçekten insanın bir süreliğine. gögüste ağrı, kusma vs olmamıştı.
  • HasanK  (05.09.19 18:43:52) 
Kusma tehlike işareti olabilir götürün


  • basond  (05.09.19 19:55:13) 
Kesinlikle baska biryere daha götürün.


  • chitosan  (06.09.19 12:00:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.